teisipäev, juuni 8

oih. mul on reaalselt selline tunne, et lähima paari nädala jooksul ma ei taha alkoholi näha ka. see on feil tho, sest liiiga palju pidusid on ees. nüüd tuli üks veel juurdegi.

igatahes, eile martini sünnipäeval oli sitaks tore ja ma jäin rahule. ma üllatasin ennast, sest poole peo pealt, kahe paiku olin ma võimeline endale ema järgi kutsuma, sest ma eeldasin, et see pidu oli ennast ammendanud. nojah, seda ma nüüd teada ei saa, kas oli või ei, aga küll ma jõuan. ja ma jõuan veel pidutseda ka. ma pean tõeliselt rahulikumalt võtma - mul on siiski veel kool ja ma olen end juba liiga lõdvaks lasknud, õudselt raske on tagasi rööbastele liikuda. sellegipoolest ma arvan (ja loodan), et ma saan hakkama selle kahe nädalaga ja ei lähe lolliks vahepeal, mitte, et kaugele minna oleks.

see on ulme tegelikult, mis must saanud on. ma olen hullult palju lihtsalt kodus ja vaatan filme/sarju ja moment, kui ma välja lähen, siis mul on kohe mõte, et dvj sebiks peo. selline tunne on, et vist peaks vähem väljas käima.

mmmm, isa grillis vorste. ma polnud päev otsa midagi söönud, sest hommikuse võileiva ma oksendasin roccas välja :D. jep, ma olen täiesti average. nojah. peale reedet tuleb prolly uus update, sest reedel on mata eksam ja suvealguspidu Tondil - sos.

ahjaa, laupäeval oli eesti keele eksam. see oli nagu lapsemäng :). üllatavalt lihtne oli grammatikaosa, selle saan ma kindlasti viie. kirjandis ma muidugi nii kindel ei ole - kuidas ma saakski? - aga loota ju võib. jubedalt tahaks tegelikult viite saada. kusjuures, mis ma avastasin, ma teen eksamid kolmest ainukesest ainest, milles ma üldse kunagi olümpiaadidel olen käinud - esta, mata ja füsa.

ma täiega loodan, et ma saan lõpukleidi õigeks ajaks valmis, mul ei ole seal enam väga palju teha. aga nii hea tunne oleks lihtsalt enda tehtud kleidiga lõpetada. sest üheksas klass, mis see ikka ära ei ole, aga samas midagi praktilist? fuck yea.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar